Rendi kajak

Rendime erinevaid plastikust (PE) kajakke

 Valikus on:

  • Lifestyle Duo tandemkajak
  • Ormen LV kajak
  • Ormen MV kajak
 

Kaasa tuleb:

 Põll(ed), aer(ud), ohutusvest(id)

LIFESTYLE DUO

Lifestyle Duo PE on kiire ja hästi juhitav meresüst kahele. Süstal on spetsiaalsed mugavad istmed koos sisse ehitatud pudelihoidjatega, mis teevad pikad retked mõnusaks.

Kajaki suured kokpitid mahutavad nii keskmise kui ka suurema kehaehitusega aerutajaid ning lasevad paati lihtsasti siseneda ja sealt väljuda.

Tavaliselt kanuudele iseloomulik madala kaarega põhi pakub suurepärast esialgset stabiilsust. Lisaks on meresüstal ka ülestõstetav tüür, millega paremini kurssi hoida. Seetõttu sobib Lifestyle Duo hoolimata oma kiirusest ja heast juhitavusest (mis on tavaliselt edasijõudnute paatide tunnused) väga hästi ka algajatele aerutajatele.

Panipaik ees on kaetud ümara luugiga ja panipaik taga ovaalse luugiga. Kajakil on piisavalt mahutavust, et kogu nädalavahetuse matkaks vajaminev varustus kaasa võtta.

Rendihinnad:

24 h/ 55€

R-E/ 85€

ORMEN LV

Ormen LV on kõige lühem, stabiilsem ja kergem Ormen seeria kajak. See süst on ideaalne algajale, kes tahab kanuuga võrreldavat stabiilsust, ning uskumatult head manööverdamisvõimet.

Mugavust pakub hiigelsuur kokpitiava, tehes kajakki sisenemise ja väljumise imelihtsaks ning sisseehitatud reietoed pakuvad paremat paaditunnetust.

Süstal on küljes nii ülestõmmatav tüür kui ka sissetõmmatav svert, aidates tuulise ilmaga aerutajal kurssi hoida.

Varustuse jaoks on Ormenil kaks veekindlat panipaika, mis teevad ühtlasi ka paadi uppumiskindlaks. Lisakraami aitavad mahutada tugevad tekinöörid, millest ka vees ümber käimise korral kinni haarata saab. Kokpiti taga, nööride all asub ka aeruhoidja, mis teeb vees kajakki sisenemise lihtsamaks (aitab aeru paigal hoida.

Rendihinnad:

24 h/ 35€

R-E/ 55€

ORMEN MV

Ormen MV on stabiilne, kuid võimekas kajak keskmise kehaehitusega algajale aerutajale.

Ormen on mitmekülgne paat, mis pakub küllaga kiirust ja manööverdamisvõimet. Mugavust pakub suur kokpitiava, tehes kajakki sisenemise ja väljumise lihtsaks ning sisseehitatud reietoed pakuvad paremat paaditunnetust.

Süstal on küljes nii ülestõmmatav tüür kui ka sissetõmmatav svert, aidates tuulise ilmaga aerutajal kurssi hoida.

Varustuse jaoks on Ormenil kaks veekindlat panipaika, mis teevad ühtlasi ka paadi uppumiskindlaks. 

Lisakraami aitavad mahutada tugevad tekinöörid, millest ka vees ümber käimise korral kinni haarata saab. Kokpiti taga, nööride all asub ka aeruhoidja, mis teeb vees kajakki sisenemise lihtsamaks (aitab aeru paigal hoida.)

Rendihinnad:

24 h/ 35€

R-E/ 55€