Privaatsuspoliitika

 • 1. Isikuandmete töötlemine
  Töödeldakse järgnevaid isikuandmeid: nimi, telefoninumber ja e-posti aadress, kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu). Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid tellimuse töötlemiseks, tellimuste haldamiseks, kauba ostjale saatmiseks või teenuse osutamiseks. Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi). Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.
 • 2. Isikuandmete töötleja
  Veebipoe surfsup.ee isikuandmete vastutav töötleja on Surfilind OÜ (registrikood 14729070) asukohaga Uus tn 22, Tallinn, tel 5285084 ja e-post info@surfsup.ee.
 • 3. Isikuandmete edastamine
   Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks. Kui veebipoe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks.
 • 4. Isikuandmetega tutvumine, parandamine ja kustutamine
  Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi klienditoe vahendusel. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat. Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti info@surfsup.ee teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise periood.